• Vitajte v ZSS Salustia - SZSZI Salustia
Jazyk/Nyelv 

Urobiť radosť, je niekedy jednoduchšie, akoby sa mohlo zdať

received_1071778580615231

Vianoce sú najkrajším obdobím v roku. Vtedy sa každý hnev premení na odpustenie, každá krivda a nenávisť na lásku a každá vzdialenosť sa opäť stane blízkosťou. Vtedy každý z nás pochopí, že iba dobro darované jeden druhému sa znásobí a vráti sa nám späť.

Stalo sa už zvykom, že v predvianočnom období navštívia naše zariadenie deti zo Základnej školy v Bušinciach a potešia našich prijímateľov krátkym kultúrnym programom a darčekmi. Z dôvodu výskytu ochorenia COVID-19 v zariadení tento rok darčeky deti iba poslali. 

Nezištná pomoc v podobe zakúpených vianočných darčekov potešila každého nášho prijímateľa. Vďaka darovaným cukrovinkám si naši prijímatelia uvedomujú, že aj na nich myslí mnoho ľudí mimo zariadenia.

Vianoce sú vtedy, keď sa smejú a od dojatia lesknú aj oči dospelých, keď v našich ušiach znie šťastný smiech a v srdciach tleje vzájomná láska. Spokojnosť všetkých prijímateľov je zároveň aj našou spokojnosťou a zadosťučinením, že im je naše zariadenie tým najlepším domovom.

Ďakujeme všetkým deťom, rodičom a zamestnancom Základnej školy v Bušinciach, že sa aj tento rok rozhodli podporiť vianočnými darčekmi práve našich prijímateľov a darovaním  vianočných darčekov pomohli spríjemniť ich vianočné sviatky.

Obrovské ĎAKUJEME!


Zapísala: Mgr. Veronika Zaušková – vedúca SZú 

Priložené fotografie