• Vitajte v ZSS Salustia - SZSZI Salustia
Jazyk/Nyelv 

Grantové programy 2018

Marian (1)

Veľké poďakovanie

Občianske združenie Štvorlístok pre každého založené pri DSS Čeláre – Kírť  sa snaží každý rok zapojiť do grantového programu OPORA Nadácia SPP. 

Tento rok bolo našou snahou získať finančné prostriedky na zakúpenie PC zostavy s programom  pre PSS Mariána Oravkina z DSS Čeláre - Kírť.  Marián je  veľmi zručný a snaživý a jeho snom je realizovať sa vo výrobe filmových záberov. Má jasnú predstavu o svojich plánoch - natáčať filmy, ktoré by slúžili ako  vhodný ukážkový materiál zo života prijímateľov z DSS pre rodinných príslušníkov a návštevníkov zariadenia. Chce zanechať niečo za sebou v tomto zariadení a ako hovorieva "zapísať sa do histórie zariadenia".

V roku 2018 sa nám vďaka podpore Nadácie SPP a jej finančného príspevku v hodnote 695,- € podarilo zakúpiť pre nášho Mariána vysnívanú PC zostavu s programom na výrobu filmov. Záznamy sa robili počas návštev zariadenia a počas zájazdov. Všetko je už pripravené v PC, ale zhotovenie filmu zo záznamov  ešte nie je  dokončené. Napriek tomu sa Vám chceme poďakovať za podporu nášho projektu, lebo Mariána to posúva stále dopredu a má cieľ a plány do budúcna.

Mgr. Mária Víziová,  OZ Štvorlístok pre každého zodpovedná osoba za projekt

Priložené fotografie